فضانوردان زن: چگونه دنده عملکرد به گونه ای طراحی شده است که راه را برای موفقیت های ن هموار کند
در اولین روز از آغاز بهار من ، بیدار شدم تا بتوانم ایمیل های بیشتری را از آنچه لازم است و فعالیت گسترده ای در رسانه های اجتماعی خود دارم ، انجام دهم. آشنایی های نزدیک و دور در مورد "مردسالاری" ، "به نظر می رسد ناسا تاریخچه ای در زمینه بانوان دارد" ارسال کرده است و چهره های غم انگیز و تشویق را برای دانش آموزانم برای رفع اوضاع منتشر کرده است.

با توجه به عدم وجود یک فضای مناسب در اندازه مناسب ، وضعیت مورد نظر لغو یک فضاپیمای همه زن توسط ناسا بود.

من مدیر برنامه فارغ التحصیلان طراحی محصول ورزشی در دانشگاه اورگان هستم و برابری در طراحی محصول مربای من است. بازی فوتبال به عنوان یک ورزشکار Title IX ، من را به هدف کار زندگی من سوق داد. اگرچه ما به عنوان ورزشکاران زن مرزها را می شکستیم ، محصولاتی که می پوشیدیم برای آقایان ساخته شده و متناسب با بدن ما نبود. سینه بند ورزشی وجود نداشت ، بنابراین ما در سینه بندهایی که به مدرسه می پوشیدیم با لباس زیر و بدون مدیریت عرق بازی می کردیم. اگرچه به ما اجازه بازی و تشویق داده شد ، اما احساس نمی کردیم به آن تعلق داشته باشیم. هیچ کس برای ما محصولاتی ایجاد نکرد.

خبر لغو فضاپیمای همه زن باعث بازگشت چشمگیر در کودکی من شد. درست هنگامی که سرانجام فضانوردان زن به "تیم" اجازه دادند که به عنوان تیم همکاری کنند ، بدون مجوز همکاران مرد ، یک جلوه در ایستم محصول دستاوردی برجسته را خراب کرد. یک سفینه فضایی تمام نه هدفی بوده است که ن از دهه 1960 میلادی به آن آرزو می کردند.

مسیر من برای برابری محصول

سفر من به بهترین پژوهشگر و طراح من در دبیرستان شروع شد. من می خواستم محصولات بدنم را اندازه ، مناسب و مناسب ایجاد کنم و به ن کمک کردم تا در حداکثر توان خود عمل کنند. این یک سفر 30 ساله بوده است.

جری کاب ، دکل Gigal Rig را در تونل بادی در ارتفاع در آوریل 1960 آزمایش کرد. از Rig Gimbal برای آموزش فضانوردان برای کنترل چرخش یک فضاپیمای کوچک استفاده شد. اعتبار: ناسا
در دانشکده ، من در مورد طراحی فرم نه آموختم. این شامل اختراع مواد جدید ، مطالعه بدن از نظر فیزیولوژیکی ، بیومکانیکی و روانی از لحاظ فیزیولوژیکی بدن.

یادگیری در مورد مواد برای نوآوران محصولات مهم است ، زیرا آنها اهرم های زیادی دارند - الیاف ، نخ ها ، ساخت و سازها و اتمام ها - که می تواند برای توسعه فن آوری های جدید مانند Nike FlyKnit دستکاری شود ، که در آن یک ماشین بافندگی برای تولید ژاکت ها طراحی شده است تا بتواند عملکرد خود را ایجاد کند. روکش کفش برای ورزشکاران.

Anthropometrics یک رشته از مهندسی عوامل انسانی است که به ما اجازه می دهد شکل و اندازه بدن جمعیت های مختلف مانند مردان ، ن ، کودکان در سنین و قومیت های خاص را توصیف کنیم. از طریق اندازه گیری دور مناطقی مانند قفسه سینه ، کمر و باسن. از طریق درک حجم قسمتهای مختلف بدن مانند نیم تنه. و از طریق مقطع - که به طراحان کمک می کند تا درک کنند که چگونه بافت در ناحیه خاصی از بدن مانند توزیع می شود.

طراحان و مهندسان فیزیولوژی را برای توسعه سیستم های محصول برای تنظیم دمای بدن و بیومکانیک برای درک تحرک در ساختارهای پوشاک مطالعه می کنند. ما همچنین روانشناسی را مورد مطالعه قرار می دهیم - برای درک چگونگی درک ویژگی های انسان از ویژگی هایی مانند رنگ ، لمس و بافت ، که می تواند تاثیری در میزان قابل قبول بودن یک محصول جدید برای کاربر داشته باشد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها