باز کردن قفل صورت در پیکسل 4 فقط ویژگی امنیتی مهمی را برای فعال کردن آن به دست آورده است

در حالی که Face Unlock در پیکسل 4 مطمئناً پیشرفتی در اسکنر اثر انگشت فیزیکی و در صفحه نمایش دارد ، بیومتریک اسکن صورت 3D گوگل همه چیز ممکن نیست. برای یک ، این پشتیبانی از برنامه محدود است ، اما حتی برای باز کردن قفل ساده ، عیب وجود دارد که می تواند بدون اجازه شما به شخصی اجازه دهد قفل گوشی شما را باز کند. یکی از ویژگی های جدید موجود در بخشی از به روزرسانی امنیتی آوریل ، این مسئله را برطرف می کند.

در این ماده ذکر شده است

پس از این هفته به روزرسانی به تلفن شما برخورد می کند ، یک تغییر ضبط جدید در داخل برگه Face Unlock در تنظیمات Security Security ظاهر می شود. به نام "لازم است که چشمان شما باز باشد" و همانطور که از نام آن پیداست ، تلفن شما را قفل نمی کند مگر اینکه چشمان شما باز باشد. این بدان معناست که اگر خوابیدید که کسی نمی تواند وارد تلفن شما شود و اگر می خواهید کسی را بیرون نکشید ، تنها کاری که باید انجام دهید بستن چشمان شماست.

در اینجا نحوه روشن کردن آن آورده شده است:

تنظیمات را باز کنید
روی برگه Security ضربه بزنید
باز کردن صورت را انتخاب کنید
دوباره پین ​​دستگاه خود را وارد کنید
چشم ها را لمس کنید تا در حالت ضرب و شتم باز باشد
پیکسل 4 صورت را باز کنید

می توانید قفل صورت جدید را در تنظیمات امنیتی در پیکسل 4 خود تغییر دهید.
این یک ویژگی امنیتی مهم است که اپل از زمان ورود Face ID به آیفون داشت و در حالی که شش ماه زمان طولانی در انتظار دریافت پیکسل 4 است ، ما خوشحالیم که اینجا هستیم. من آن را چند بار در پیکسل 4 ام تست کردم و خیلی خوب کار کرد ، با تلفن من به راحتی بسته شد که چشمانم بسته شد. و این با لیوان های بسیار رنگی است ، بنابراین Google یک سیستم قوی در اینجا طراحی کرده است.

مطالعه بیشتر : 

مدل المان محدود یک BRB پیشنهادی
یک نکته دیگر: اگر می خواهید Face Unlock را به طور موقت غیرفعال کنید ، می توانید دکمه پاور را برای یک ثانیه نگه دارید و روی دکمه Lockdown در پایین ضربه بزنید. این کار بلافاصله تلفن شما را قفل می کند و یک پین را به منظور باز کردن قفل مجبور می کند. پس از باز کردن ، به حالت عادی بر می گردد.

توجه: هنگامی که شما پس از کلیک کردن روی پیوندها در مقالات ما ، چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی کسب کنیم. برای اطلاعات بیشتر خط مشی پیوند وابسته ما را بخوانید.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها